Blog Archives
Без имени-1
Ukrainian Law Firms 2017: L.I.GROUP увійшла в ТОП-5 лідерів практики банкрутства

Щорічне англомовне дослідження юридичного ринку України Ukrainian Law Firms на своїх сторінках відмітило юридичну компанію L. I. GROUP, а також її Старших Партнерів Миколу КОВАЛЬЧУКА та Артура МЕГЕРЮ  в числі лідерів практики банкрутства.

Posted in Новини
small1
Запроваджені раніше зміни до автоматизованого відбору арбітражних керуючих скасовано

Одні із важливих змін до Положення про автоматизовану систему з відбору кандидатів на призначення арбітражного керуючого у справах про банкрутство нещодавно були скасовані в судовому порядку. Чому до таких висновків дійшов суд та які наслідки це матиме на практиці?

Posted in СУДОВА ПРАКТИКА
Mykh2
Искусственный отбор

Вопрос о наделении финучреждений правом апелляционного обжалования судебных решений о взыскании с заемщиков искусственной задолженности следует урегулировать законодательно.

Posted in ПУБЛІКАЦІЇ В ЗМІ
LegalAwards17
І знову незмінно у першій п’ятірці найкращих з практики банкрутства!

Стали відомі фіналісти “Юридичної премії 2017 року» — щорічної церемонії нагородження кращих юристів та юридичних фірм України.  Серед них названа ЮК L. I. GROUP і один зі Старших Партнерів компанії.

Posted in Новини
VybirClient
ТОП-100: Партнери L.I.GROUP в черговий раз підтвердили статус лідерів ринку

Старші Партнери ЮК L.I.GROUP Микола Ковальчук та Артур Мегеря увійшли в ТОП-100 лідерів практики банкрутства.

Posted in Новини
Kozyr1
L. I. GROUP — Експертний Партнер II Форуму з реструктуризації та банкрутства

29 березня 2017 року відбувся II Форум з реструктуризації та банкрутства, Експертним партнером якого стала цього року ЮК L.I.GROUP.

Posted in Новини
007
L.I.GROUP виступила Генеральним Партнером III Legal Banking Forum

ЮК L. I. Group уже третій рік поспіль незмінно виступає Генеральним Партнером Legal Banking Forum, що традиційно проводиться Видавництвом «Юридична практика» та збирає під одним дахом провідних фахівців галузі.

Posted in Новини
compute
Адвокати L.I.Group здійснюють захист в провадженні з міжнародного розслідування кіберзлочинів

Адвокати L.I.Group Ковальчук Ірина та Тонконог Володимир здійснюють захист киянина Антона ТИМОХІНА, якому інкримінують участь (адміністрування серверу) в міжнародній кібермережі «Аваланш», розслідування злочинів якої ведуть компетентні органи більш ніж 30 країн світу.

Posted in Новини
IKAAY_web7
Судова практика за нововиявленими обставинами потребує уніфікації

Завершальним акордом у роботі юристів L.I.GROUP цього року стала участь Молодшого партнера компанії, Керівника нещодавно відкритої практики кримінального права, адвоката Ірини КОВАЛЬЧУК у VI Щорічному форумі ААУ з кримінального права та процесу, який відбувся у грудні цього року.

Posted in Новини
L.I.GROUP відкриває практику кримінального права

Юридична компанія L.I.GROUP повідомляє про відкриття практики кримінального права. Сьогодні надання юридичних послуг у даному напрямку стає все більш актуальним на вітчизняному ринку.

Posted in Новини