L.I.GROUP виходить на ринки країн Тихоокеанського регіону

Юридична компанія L.I.GROUP та американська юридична компанія KOSTIV AND ASSOCIATES, P.C. підписали Угоду про співробітництво та організацію взаємовідносин, яка найближчим часом дозволить обом компаніям розширити свою присутність на ринках як в Україні, так і в країнах Тихоокеанського регіону.

pidpysannia_webПартнери ЮК L.I.GROUP Микола КОВАЛЬЧУК та Артур МЕГЕРЯ нещодавно зустрілись з директором юридичної компанії KOSTIV AND ASSOCIATES, P.C., Петром Річардом Костівим і підписали Угоду про співробітництво та організацію взаємовідносин.

Сторонами, зокрема, погоджені питання реалізації спільних проектів у сфері правового обслуговування на внутрішньодержавному та міжнародному рівні, забезпечення покращення та розширення сфери надання юридичних послуг в країнах Тихоокеанського регіону (США, Канаді, Японії, Південній Кореї, Новій Зеландії, Австралії) та країнах Латинської Америки, організація та здійснення взаємних заходів з метою сприяння розвитку міжнародного та міжгалузевого співробітництва у правовій сфері.

«Вихід на глобальні ринки — це частина нової стратегії L.I.GROUP. Ми бачимо надзвичайну перспективність цього кроку, яка обумовлена зростанням міжнародних зв’язків. Сьогодні український бізнес стає все більш інтегрованим у світову економіку, знаходить вихід на нові ринки. А зарубіжним інвесторам, відповідно, потрібно захищати свої інтереси в Україні. Тому юридичний супровід глобальних проектів стає все більш актуальним. І ми вже сьогодні маємо що запропонувати своєму клієнту», — прокоментував подію Керуючий Партнер L.I.GROUP Микола КОВАЛЬЧУК.

«Підписання цієї угоди для нашої компанії – це ще й вихід на новий рівень у наданні юридичних послуг високої якості, — додав Партнер компанії Артур МЕГЕРЯ. —Завдяки нашим партнерам з KOSTIV AND ASSOCIATES, P.C., компанія L.I.GROUP фактично матиме свої представництва у Маямі та Лос-Анджелесі. А також, буде здатна надавати своїм клієнтам практично весь спектр юридичних послуг у країнах Латинської Америки».

L.I.GROUP та KOSTIV AND ASSOCIATES, P.C., планують здійснювати обмін інформацією у відповідності до взаємних інтересів, проводити спільні консультації, форуми і семінари, встановлювати науково-технічні та комерційно-фінансові зв’язки з третіми особами, а також інформувати один одного про результати подібних контактів.

handtohands_web

Posted in Новини