L.I.GROUP виступила Генеральним Партнером III Legal Banking Forum

ЮК L. I. Group уже третій рік поспіль незмінно виступає Генеральним Партнером Legal Banking Forum, що традиційно проводиться Видавництвом «Юридична практика» та збирає під одним дахом провідних фахівців галузі.

Photo by Pravo.Ua

Photo by Pravo.Ua

Старший Партнер компанії Микола Ковальчук разом з Керуючим Партнером «Фінансового клубу» Русланом Чорним очолили модерацію першої сесії банківського форуму, що була присвячена найбільш актуальним сьогодні питанням стабілізації банківського сектору.

В ході форуму обговорювались також теми роботи з проблемними активами, ключові напрямки розвитку системи гарантування вкладів, окремі аспекти валютного регулювання, проблеми та перспективи інвестування у банківський сектор.

005

«Банківський форум є надзвичайно важливим, як для юридичної спільноти, так і для фахівців банківського сектору та економіки нашої держави вцілому. Останні три роки галузь знаходилась у складному кризовому стані: проблематики, яку потрібно вирішувати, накопичилось досить багато. Необхідність та актуальність таких ділових заходів полягає в тому, щоб юристи разом з фінансистами, представниками Уряду та Верховної Ради в такому форматі могли обговорити всі нагальні питання галузі та почути різні пропозиції щодо їх вирішення від своїх колег, дійти до спільного бачення – якою має бути оптимальна конфігурація правового поля, прийнятна для всіх учасників ринку. Крім того, ми вважаємо це одним із напрямків нашої соціальної відповідальності, підтримувати подібні заходи, спрямовані на розвиток банківського сектору України в доволі не простий для нього період», – прокоментував подію Микола Ковальчук.

Завершальною частиною заходу стала церемоня нагородження переможців рейтингу «Банки 2017 року» за версією «Фінансового клубу».

002006001

 

 

 

 

Posted in Новини