L. I. GROUP — Експертний Партнер II Форуму з реструктуризації та банкрутства

29 березня 2017 року відбувся II Форум з реструктуризації та банкрутства, Експертним партнером якого стала цього року ЮК L.I.GROUP.

????????????????????????????????????

Форум викликав значний інтерес та зібрав ключових представників юридичної спільноти: профільних осіб з Уряду, представників недержавних організацій та галузевих асоціацій, відомих професіоналів юридичного ринку, арбітражних керуючих.

Учасники Форуму обговорили найбільш актуальні питання практики, в тому числі виведення з ринку неплатоспроможних банків, окремі аспекти пошуку балансу між кредиторами та боржниками, найбільш гострі проблеми в роботі арбітражних керуючих, теми реалізації майна та оскарження торгів, банкрутства фізосіб тощо.

Із доповіддю щодо реалізації корпоративних прав у процедурі банкрутства виступив Старший юрист, Керівник практики банкрутства та реструктуризації ЮК L.I.GROUP Андрій Козирицький. Спікер торкнувся проблематики виходу в установленому порядку з товариства, з метою виділення частки боржника, здійснення відчуження часток у статутному капіталі товариства, витребування документів, які необхідні організатору аукціону для реалізації корпоративних прав, а також для проведення оцінки корпоративних прав. Проведення оцінки корпоративних прав та визначення початкової вартості — один з ключових і проблемних моментів практики. Також було розглянуто дію принципу переважного права купівлі корпоративних прав учасника товариства та низку інших питань.

«Тема банкрутства і реструктуризації – це досить складна, конкурентна сфера, але в той же час одна з найбільш цікавих і актуальних», – підвів підсумки заходу Старший партнер ЮК L.I.GROUP Артур Мегеря. – «Адже інститут банкрутства в цілому покликаний виконувати важливу функцію для відновлення зростання економіки — це не тільки звільнення ринку від недієздатних учасників, але й пошук можливостей для розподілу майна і фінансових коштів, пошук балансу у взаєминах між кредитором і боржником».

Kozyr2Kozyr3Kozyr4

Posted in Новини