Blog Archives
“Юридична премія 2019” відзначила ЮК L.I.Group як найкращу юридичну фірму року у сфері банкрутства

“Юридична премія 2019” включила ЮК L.I.Group до переліку лідерів юридичного ринку як найкращу юридичну фірму року у сфері банкрутства.

Posted in Новини
ЮК L.I.Group відзначена в двох номінаціях “Юридичної премії 2019 ”

ЮК L.I.Group за результатами засідання номінаційної комісії «Юридичної премії 2019» увійшла до переліку фіналістів премії у номінаціях «Юридична фірма року у сфері банкрутства» та «Юридична фірма року з урегулювання проблемної заборгованості».

Posted in Новини
ЮК L.I.Group підписала меморандум про співпрацю з Комітетом з питань банкрутства Асоціації адвокатів України

Комітет з питань банкрутства Асоціації адвокатів України та ЮК L.I.Group підписали меморандум про співпрацю, метою якого є консолідація зусиль, обмін інформацією в рамках професійної діяльності у сфері банкрутства та визначення пріоритетних напрямків практики банкрутства.

Posted in Новини
ЮК L.I.Group взяла участь у IV Форумі “Юридичної практики” з реструктуризації та банкрутства

Арбітражні керуючі, представники банків, юрисконсульти, адвокати та представники законодавчої та виконавчої влади традиційно обговорили сучасні реалії інституту неплатоспроможності в Україні в рамках IV Форуму «Юридичної практики» з реструктуризації та банкрутства.

Posted in Новини
ЮК L.I.Group – генеральний спонсор V Legal Banking Forum

ЮК L.I.Group виступила генеральним спонсором V Legal Banking Forum, який зібрав найбільших гравців банківського сектора України для обговорення юридичних трендів.

Posted in Новини
З Днем юриста!

L.I.GROUP вітає представників усіх юридичних фахів з професійним святом – Днем юриста. Хай Ваша правова позиція завжди буде сильною, а знання закону допомагає у розв’язанні життєвих колізій. Успіхів та натхнення!

Posted in Новини
ЮК L.I.Group взяла участь у ІІІ Міжнародному форумі з виконавчого провадження

У рамках модерування другої сесії ІІІ Міжнародного форуму з виконавчого провадження, присвяченої діяльності приватних виконавців, Старший Партнер ЮК L.I.GROUP Микола КОВАЛЬЧУК подякував організаторам за можливість донести проблеми юридичного ринку в частині виконання судових рішень до представників влади.

Posted in Новини
Відсторонення не буде! Захист державного службовця від обвинувачення в отриманні хабаря

Слідчий суддя Печерського районного суду м. Києва 25 липня 2018 року відмовила Генеральній прокуратурі України в задоволенні клопотання про відсторонення від посади підозрюваного з мотивів його немотивованості.

Posted in Новини
Підведено підсумки Ukrainian Law Firms. A Handbook for Foreign Clients 2018

Згідно з даними дослідження, ЮК L.I.Group увійшла у ТОП-5 провідних фірм у галузі банкрутства. Старший Партнер ЮК L.I.Group Артур МЕГЕРЯ був відзначений як лідер переліком провідних фахівців країни у галузі банкрутства. Окремо авторами дослідження у цій галузі був відзначений Старший

Posted in Новини
“Юридична премія 2018” знову відзначила L.I.Group

“Юридична премія 2018” знову включила нашу компанію в перелік лідерів юридичного ринку: цьогорічну нагороду “Кращий юрист у сфері банкрутства” отримав Старший партнер компанії Артур МЕГЕРЯ.

Posted in Без рубрики, Новини