Грайливий настрій

Ми успішно граємо не тільки на правовому полі – юристи L.I.Group дають коментарі журналу “Український юрист”, відповідаючи на питання: які ігри допомагають їм тренувати власні здібності та реалізувати лідерські амбіції?

grayliviynastriyАвтор: Віолетта ЛОБАН
Медіа: Журнал “Український юрист” №11 (143), листопад 2014 рок, стор.58 – 60.
[Завантажити PDF]

Елементи гри присутні в кожній сфері життєдіяльності людини. Але є ігри, які дають змогу відпочити від постійної гри під назвою «життя».

Окрім можливості відволіктися від повсякденного, за допомогою гри можна дати волю своїй уяві, роз винути витримку і самовладання, реалізувати ті можливості й енергію, які не вичерпуються в житті та професійній діяльності. «Український юрист» поцікавився, які ігри допомагають юристам тренувати власні інтелектуальні здібності та реалізувати лідерські амбіції.

ШАХ І МАТ
Володимир ЮРЧЕНКО, юрист ЮК L.I.Group.

Життя — як гра в шахи. Цю фразу використовують як виправдання та як причину тріумфу. Так говорять люди, які усвідомлюють коректність цих слів та застосовують свої навички як у бізнесі, так і у повсякденному житті.

Ця гра розвиває логіку, пам’ять, концентрацію уваги, формує розумові здібності. Гра вміщує елементи мистецтва (шахова композиція), науки і спорту. Розвиток інтелекту, ширина мислення і далекоглядність у своїх діях — усе це можна вдосконалити за допомогою шахів. Вам необхідно вивчити свого противника, оцінити силу його і вашої позиції, визначити свої та його слабкі місця, постійно аналізувати. Помилка може коштувати партії.

Пошук виграшних комбінацій та постійний прорахунок варіантів — запорука успіху цієї гри. План дій повинен бути завжди, але змінюватися залежно від оцінки позиції. Кожен ваш хід має виконувати певну ціль, поліпшувати ваші позиції на полі бою та утискати противника.

Розвиваючи фігури, необхідно будувати лінію захисту та водночас планувати атаку.

Стиль і почерк — ті риси, якими ви можете відрізнятися у грі.

Єдиний спосіб стати розумнішим — грати з більш розумним противником. Інколи судовий спір нагадує гру у шахи, де від ваших «ходів» залежить розвиток подій і кінцевий результат. Правила гри — процесуальне законодавство, прогноз поведінки опонентів та судді на кілька кроків уперед. Ваші доводи не оцінили належним чином, придумайте додаткові, значимі доводи для вищестоящих інстанцій. Якщо ви впевнені в заангажованості судді, необхідно здійснити PR-супровід судового процесу, привернути увагу суспільства. Потрібно потягнути час — тактика паралельних позовів. Крім того,
можливе порушення інших справ проти опонентів: адміністративних, кримінальних, антимонопольних.

У чому ж особливість цієї гри? Невідомо, де противник. Якщо ви намагатиметеся знищити його, щоб врятувати всіх інших, вони знищать вас, щоб врятувати його. Завжди є вибір.

МАФІЯ БЕЗСМЕРТНА
Ярослав ЖАДАНОВ, молодший юрист ЮК L.I. Group, срібний призер MAFIA WORLD TOUR MASTERS 2013, чемпіон Київської студентської ліги-2013, переможець BIG BEN GOLD MEMBERS-2014.

У наш час професія юриста потребуює не тільки бездоганного знання законів та вміння їх використовувати, але й багатьох інших невід’ємних навичок. Найнеобхіднішою з них є вміння логічно мислити, доводити свою точку зору та володіти ораторським мистецтвом. Усе це поєднує у собі така чудова інтелектуальна гра, як «Мафія». «Мафія» — рольова гра з використанням елементів логіки, емоцій та інтуїції. Сьогодні в «Мафію» грають майже в кожному університеті, кожній школі, а інколи навіть і в офісах. Основним принципом гри є інтелектуальна боротьба згуртованої меншості проти не згуртованої більшості.

За класичними (професійними) правилами «Мафії» у грі беруть участь десятеро гравців та один ведучий. Гра розподіляється на фази, ігровий день та ігрову ніч. Одна команда чорних гравців (мафії) у кількості трьох осіб протидіє другій команді червоних гравців (мирні жителі) у кількості сімох осіб.

Останнім часом «Мафія» стала настільки популяризованою, що є велика кількість професійних міжнародних чемпіонатів з цієї гри. Найвідоміші з них — BIG BEN MASTERS та MAFIA WORLD TOUR MASTERS, в яких беруть участь найкращі професійні гравці з багатьох країн світу. Також у нашій країні є велика кількість професійних клубів, де новачки можуть більш детальніше ознайомитися з правилами гри в «Мафію», а досвідчені «мафіозі» пограти у свою улюблену гру. Кожному, хто прагне отримати чудові, незабутні емоції, потренувати логічне мислення та поліпшити навички ораторського мистецтва, я раджу якнайшвидше поринути у світ чудової гри під назвою «Мафія».

Posted in ЗМІ ПРО НАС