Стихія води

«Нестримний потяг до перемог над собою, а також бажання побороти страх перед могутністю і невідворотністю природних стихій — якості, притаманні сильним й авантюрним особистостям. Водні види спорту дають не тільки відчуття непідробного щастя, але й привчають до дисципліни, самовіддачі, твердості наміру, яких так потребує людина для досягнення мети», — пише журнал «Український юрист». Вправно володіють водною стихією і наші колеги.  Читайте у цьому випуску коментарі юристів L.I.GROUP.

StyhiaVodycollage

Автор: Віолетта Лобан
Медіа: Журнал «Український юрист», №7-8 (151-152), липень-серпень 2015 року.
[Завантажити PDF]

Приборкування хвиль
Микола КОВАЛЬЧ УК, керуючий партнер ЮК L.I.GROUP:
Цього літа найкращим видом водного спорту для мене особисто став серфінг. Перебуваючи під час відпочинку у Домініканській Республіці, вперше довелося стати на дошку без парусу. Раніше ми з друзями віддавали перевагу віндсерфінгу — каталися на дошці під парусом у різних країнах світу, та й у нас, в Україні. Тому оволодіти серфінгом було простіше. Тим більше домініканські хвилі вирізняються тим, що вони доволі стійкі й тривалі, а вода досить тепла й приємна. Усе це надає чудову можливість вдосталь насолодитися відпочинком. Та й гарних серф-спотів там безліч, правильний вибір яких є запорукою гарного відпочинку, бо якщо хвиля занадто велика і різка, не відповідає рівню серфінгіста, вона знесе вас умить і може назавжди відбити бажання ставати на дошку. Але якщо підійти до справи розумно, то серфінг навчає людину адекватно оцінювати свої сили, відпускати напруження, віднайти баланс у собі. Та й, врешті-решт, ми отримали неймовірне задоволення, змагаючись у приборкуванні хвиль.

Розфарбувати відпочинок
Володимир ЮРЧЕНКО, юрист ЮК L.I.GROUP:
Віндсерфінг — дошка з вітрилом, море або озеро, сила вітру і ти. Цей вид спорту надзвичайно захоплює й одразу ж тягне тебе в море. Основу цього парусного спорту становить вміння керувати легкою дошкою невеликих розмірів на водній поверхні. Управління дошкою здійснюється нахилами щогли з вітрилом, а якщо рухатися глісируванням, то дошку потрібно нахиляти з борту на борт. Аби впевнено контролювати дошку і вітрило, потрібен не один день практики і не один раз доведеться впасти, а може, й не тисячу. Але якщо тебе «зачіпило», ти все одно ставатимеш на дошку. Щоб відточити майстерність та керувати вітрилом площею шість квадратних метрів, потрібна чимала фізична сила, адже чим сильніший вітер, тим більше навантаження. Цей динамічний і захоплюючий спорт розфарбує відпочинок, а незабутні враження вам гарантовано.

Posted in ЗМІ ПРО НАС