L.I. GROUP — Генеральний Партнер Legal Banking Forum 2016

Компанія L.I. GROUP  вже другий рік поспіль стає Генеральним Партнером Legal Banking Forum  – юридичного банківського форуму, що організовується видавництвом «Юридична Практика».

LegalBankingForum2016-6Цього року Керуючий Партнер ЮК L.I. GROUP Микола КОВАЛЬЧУК виступить модератором та відкриватиме першу сесію панельної дискусії: «Банківський сектор: перспективи та реформи». Її учасники обговорять, зокрема, питання реформування банківської сфери, законодавчі ініціативи та очікування бізнесу, поділяться досвідом виведення неплатоспроможних банків з ринку, торкнуться проблем і перспектив розвитку платіжних систем, нових фінансових інструментів, які стають актуальними у зв’язку з набиранням сил Угоди про асоціацію з ЄС.

Всього під час II Legal Banking Forum буде діяти 5 тематичних сесій, в межах яких юристи винесуть на спільне обговорення питання корпоративних відносин у банках, особливості роботи з проблемними активами, взаємодії з Фондом гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО), кредитні спори, специфіку фінансового моніторингу в банках тощо.

Детальніше з програмою івенту можна ознайомитись за наступним II Legal Banking Forum 2016. Запрошуємо колег та партнерів стати учасниками заходу.

Posted in Новини