Громов С. В., Директор Департаменту по роботі з проблемними активами ПАТ “ВТБ Банк”

lapki-reviewЮридична компанія L.I.GROUP за час нашої співпраці успішно зарекомендувала себе надійним партнером ТОВ «ВТБ Банк», що надає юридичні послуги високого рівня якості.

vtbbХочемо відмітити професійність та надійність команди юристів L.I.GROUP. Зокрема щодо юридичного супроводу та вирішення питань, пов’язаних з визнанням боржника банкрутом та відкриттям ліквідаційної процедури, стягненням проблемної заборгованості. Це і досконале розуміння законодавчої бази, досвід роботи з правовими прецедентами, і здатність оперативно реагувати на зміни обставин, спричинені активністю інших зацікавлених у справі сторін та вміння діяти на випередження, знайти найкраще рішення на всіх стадіях судового процесу.

Серед послуг, які надавались ЮК L.I.GROUP були наступні: аналіз ситуації з проблемними боржниками, надання правових рекомендацій, супровід складних судових справ в усіх інстанціях, надання фахової підтримки у справах про банкрутство боржників, супроводження позасудового звернення стягнення на предмет іпотеки тощо.

Тож, можемо рекомендувати ЮК L.I.GROUP у якості команди, що здатна вирішувати юридичні питання будь-якого ступеню складності.

VTBBankRecomendation695х982

 

Posted in Відгуки