L.I.GROUP в ТОП-30 найкращих юридичних компаній України та на 4 місці у практиці банкрутства

ЮК L.I.GROUP зайняла 4 місце серед лідерів ринку у практиці банкрутства за даними рейтингу “50 провідних юридичних компаній України 2016 року”.

2016 Такими виявились результати опубліковані в дослідженні, що традиційно проводиться видавництвом “Юридична Практика”. В загальному рейтингу “ТОП-50”, цього року ЮК L.I. GROUP піднялаь на 30 сходинку. Експертна комісія відмітила високий рівень дохідності компанії — 4 позиція рейтингу за даним показником, а також присудила компанії 6 місце за рівнем фінансової ефективності.

На сторінках рейтингового видання Старших Партнерів ЮК L.I.GROUP Миколу КОВАЛЬЧУКА та Артура МЕГЕРЮ визнано в числі відомих юристів у практиці банкрутства. Крім того, Артура МЕГЕРЮ названо серед знаних на ринку професіоналів судової практики.

“ТОП-50 провідних юридичних компаній України” — одне з найбільш авторитетних на ринку досліджень, що всебічно аналізує результати діяльності юридичних компаній, використовуючи багатофакторні моделі оцінки за різноманітними показниками. Слід відмітити, що ЮК L.I.GROUP лише третій рік поспіль приймає участь у даному рейтингу та незмінно демонструе високі результати.

Posted in Новини