L.I.GROUP відкриває практику кримінального права

Юридична компанія L.I.GROUP повідомляє про відкриття практики кримінального права. Сьогодні надання юридичних послуг у даному напрямку стає все більш актуальним на вітчизняному ринку.

v005Дослідивши потреби клієнтів та зважаючи на не поодинокі прецеденти недобросовісних дій боржників, випадки тиску з боку державних органів, а також посягання на майнові права та законні інтереси, прийнято рішення про відкриття практики кримінального права.

Даний напрямок очолить Молодший Партнер ЮК L.I.GROUP, адвокат Ірина КОВАЛЬЧУК — досвідчений фахівець з кримінального права та процесу за плечима успішний досвід як індивідуальної адвокатської діяльності, так і захисту інтересів клієнтів L.I.GROUP.

«Відкриття нової практики – це наслідок тенденції, яку ми регулярно спостерігаємо, коли деякі конкуренти вдаються до завідомо не правових дій, Ірина КОВАЛЬЧУКабо дій, що знаходяться на межі права. Почасти застосовуючи «брудні» механізми, порушуючи закон, здійснюють кримінально-правовий тиск на своїх опонентів. Наша задача, як юридичної фірми в такій ситуації – забезпечити повний комплекс мір для захисту інтересів клієнта. Використовуючи наш досвід та напрацювання, ми готові сьогодні запропонувати клієнту чітку та відпрацьовану систему контрдій, що буде реалізована у новій практиці, яку мені було запропоновано очолити», – прокоментувала своє призначення на посаду новий Керівник практики кримінального права ЮК L.I.GROUP Ірина КОВАЛЬЧУК.

Практика включатиме 6 стратегічно важливих напрямків діяльності: кримінально-правовий захист від недобросовісних боржників; відшкодування шкоди, завданої злочином; захист від кримінально-правових механізмів тиску; захист при податкових перевірках та від податкового переслідування; комплексне абонентське обслуговування, що включатиме моніторинг законодавства, превентивні заходи, захист та представництво у кримінальних провадженнях; захист інтересів клієнта у Європейському суді з прав людини та супровід виконання ухваленого рішення.

Активна фаза розвитку практики запланована на 2017 рік, однак по суті компанія вже тривалий час надає послуги, які так чи інакше переплітаються з кримінальними процесами. Виділення кримінального права, як окремої практики – це результат узагальнення багаторічного досвіду юристів L.I.GROUP, розробки та вдосконалення стратегій з комплексного захисту інтересів клієнтів.

Posted in Новини