Ukrainian Law Firms 2017: L.I.GROUP увійшла в ТОП-5 лідерів практики банкрутства

Щорічне англомовне дослідження юридичного ринку України Ukrainian Law Firms на своїх сторінках відмітило юридичну компанію L. I. GROUP, а також її Старших Партнерів Миколу КОВАЛЬЧУКА та Артура МЕГЕРЮ  в числі лідерів практики банкрутства.

Без имени-1За оцінками аналітиків команда L. I. GROUP увійшла до ТОП-5 провідних юркомпаній практики. У цьогорічному виданні ULF 2017 серед найбільш знаних на ринку юристів практики відмітили Артура МЕГЕРЮ, а також віддали 4 місце у першій п’ятірці серед юристів напрямку банкрутства Миколі КОВАЛЬЧУКУ.

Досягнення L.I.GROUP пов’язують з результатами досліджень, що проводились за попередній період та показують високий професійний рівень і загальні об’єми успішно реалізованих кейсів компанії в банківському секторі. Зокрема за такими напрямками, як вирішення питань неплатоспроможності та робота з кредитними заборгованостями. Так, серед найбільш гучних проектів компанії, ULF називає кейс зі стягнення проблемної заборгованості з гаранта PJSC Creative на користь Piraeus Bank суми понад USD 15 млн. Крім того, видання вказує й на суттєве поповнення клієнтської бази ЮК L.I.GROUP до переліку якої сьогодні входять ключові гравці банківського сектору України.

Більш детальна та повна інформація — на сторінках Ukrainian Law Firms 2017.

 

Posted in Новини