Ревко С.В., директор департаменту по роботі з проблемними активами юридичних осіб ПАТ «ВіЕйБі Банк»

lapki-review

Даним листом ПАТ « ВіЕйБі Банк» повідомляє Вас, що співпрацює з юридичною компанією ТОВ «Ел Ай Груп» досить плідно у багатьох напрямках вже тривалий час.

Після періоду економічної кризи 2008-2009 років, як i усі банки країни, наша структура зіштовхнулася з проблемою повернення кредитних коштів та масою зловживань з боку дебіторів (боржників) у спробах ухилення від повернення кредитів за допомогою різноманітних схем.

В зв’язку з зазначеним у Банка виникла необхідність залучення фахівців в певних галузях права, які не тільки добре володіють теоретичними знаннями, але й вміють практично реалізовувати цi знання, а також орієнтуються як в останніх законодавчих змінах, так i в останній судовій практиці. Одним з таких підприємств, що були залучені Банком до співпраці, стало ТОВ «Ел Ай Груп», фахівцями якого професійно, в межах встановлених строків, було розроблено та реалізовано ряд комплексних заходів, що дозволило запобігти значним збиткам Банку.

Так, на приклад. фахівці ТОВ «Ел Ай Груп» на даний час супроводжують ініційовані боржниками або афілійованими з ними структурами процедури банкрутства двох з найбільших боржників нашого банку з багатомільйонними кредиторськими вимогами, а саме – процедуру самоліквідацiї ТОВ «Плазма» в порядку ст. 51 Закону та процедуру санацію ТОВ «Мережа супермаркетів електроніки «Домотехніка». В результаті роботи фахівців ТОВ «Ел Ай Груп» на даний час Банком встановлено контроль над ліквідаційною процедурою ТОВ «Плазма» та процедурою санації ТОВ «Мережа супермаркетів електроніки «Домотехніка» та, найголовніше, – фахівці ТОВ «Ел Ай Груп» запобігли відчуженню активів боржників вартістю понад 80 млн. гривень.

Окрім того, ТОВ «Ел Ай Груп» надавало юридичні послуги ПАТ «ВіЕйБі Банк» в частині супроводу окремих судових справ, що призвело до досягнення позитивних результатів у вигляді судових рішень на користь Банку у важливих судових спорах.

Також фахівцями ТОВ «Ел Ай Груп» на запити Банку оперативно надаються вичерпні консультації з питань практичного застосування як норм процесуального законодавства (в тому числі й в процедурі банкрутства), так i норм матеріального права (в тому числі й норм земельного кодексу, норм приватного міжнародного права, тощо).

Професійність та високу кваліфікацію спеціалістів ТОВ «Ел Ай Груп» у співпраці з нашим підприємством доведено на практиці.

2014-05-19_1457

Posted in Відгуки