Blog Archives
Искусственный отбор

Вопрос о наделении финучреждений правом апелляционного обжалования судебных решений о взыскании с заемщиков искусственной задолженности следует урегулировать законодательно.

Posted in ПУБЛІКАЦІЇ В ЗМІ
Artur Megeria: “The bankruptcy in Ukraine”

Comments Arthur Megeria for magazine “Ukrainian Law Firms 2016: A Handbook for Foreign Clients”.

Posted in Новини, ПУБЛІКАЦІЇ В ЗМІ
Списання безнадійної заборгованості банку, визнаного неплатоспроможним

Про окремі аспекти даної теми читайте у коментарі старшого юриста ЮК L.I.GROUP Володимира ЮРЧЕНКО в одному номерів газети “Юридична практика”.

Posted in ПУБЛІКАЦІЇ В ЗМІ
Переваги, недоліки та перспективи введення в Україні арбітражу ad hoc

“Ідею створення арбітражу ad hoc в Україні можна охарактеризувати як досить позитивну тенденцію приведення судової системи до європейських стандартів, адже обираючи саме таку процедуру розгляду справи, яка закордоном вже набула визнання, сторонни мають можливість пристосувати арбітражний процес до нюансів своєї

Posted in ПУБЛІКАЦІЇ В ЗМІ
Ефективність застосування Закону України «Про очищення влади»

З метою проведення люстрації, яка є обов’язковим заходом для захисту демократії в Україні, було прийнято Закон України «Про очищення влади», так званий Закон про люстрацію.

Posted in ПУБЛІКАЦІЇ В ЗМІ
Підлягають оскарженню

ВГСУ не сформували єдиного підходу щодо перегляду в касаційному порядку ухвали про призначення арбітражного керуючого. Юрист ЮК L.I.GROUP Володимир ЮРЧЕНКО коментує окремі положення законодавства в практиці банкрутства, що випливають з ситуації, яка нині сформувалась.

Posted in ПУБЛІКАЦІЇ В ЗМІ
Взаємозалік вимог кредитора і боржника неплатоспроможного банку

Проблемні аспекти взаємозаліку вимог кредитора і боржника неплатоспроможного банку розкриває наш юрист Володимир ЮРЧЕНКО у коментарі, наданому газеті «Юридична Практика».

Posted in ПУБЛІКАЦІЇ В ЗМІ
Вирішення спорів. Приорітетні напрямки

«Вирішення судових спорів та, зокрема, стягнення проблемної заборгованості в процедурі банкрутства – сьогодні досить актуальні для України напрямки юридичної практики», зауважує Артур Мегеря, Партнер юридичної компанії L.I.GROUP Артур Мегеря.

Posted in ПУБЛІКАЦІЇ В ЗМІ
Проблема визнання договорів недійсними. Практичний аспект

Володимир ЮРЧЕНКО, юрист ЮК L.I.Group розглядає практичні аспекти визнання договорів недійсними. Серед основних проблем, які виникають під час розв’язання суперечок між суб’єктами господарювання, він назвав, зокрема: недоведеність вимог, обрання неправильного способу захисту та зловживання своїми правами. Дізнайтеся більше з його

Posted in ПУБЛІКАЦІЇ В ЗМІ
Особливості досудового врегулювання господарських спорів

Про особливості досудового врегулювання господарських спорів у березневому номері журналу “Український Юрист” розповідає наш фахівець Вікторія МИХАЙЛОВА. Дізнайтесь детальніше щодо переваг, недоліків та тенденцій застосування таких заходів у судовій практиці, ознайомившись з коментарем юриста L.I.Group.

Posted in ПУБЛІКАЦІЇ В ЗМІ