Blog Archives
“American dream” — в Україну!

Бізнес завжди відзначається ініціативністю, здатністю ризикувати та йти всупереч обставинам. А враховуючи, що для нашої держави питання створення сприятливого інвестиційного клімату, популяризації України в очах інвесторів та, власне, захисту їхніх інтересів залишаються й досі невирішеними, за цю справу беруться юристи.

Posted in ЗМІ ПРО НАС, Новини
Банківські справи

Банківський сектор України сьогодні переживає бурхливі часи та, мабуть, найбільше переформатування за всю історію свого існування. Про актуальні проблеми банківської сфери, нові механізми роботи банків, актуальне законодавство та банківську практику юрфірм журнал «Український юрист» говорив з партнерами ЮК L.I.Group Артуром МЕГЕРЕЮ та Миколою КОВАЛЬЧУКОМ.

Posted in ЗМІ ПРО НАС, Новини
Стихія води

«Нестримний потяг до перемог над собою, а також бажання побороти страх перед могутністю і невідворотністю природних стихій — якості, притаманні сильним й авантюрним особистостям. Водні види спорту дають не тільки відчуття непідробного щастя, але й привчають до дисципліни, самовіддачі, твердості

Posted in ЗМІ ПРО НАС
Грайливий настрій

Ми успішно граємо не тільки на правовому полі – юристи L.I.Group дають коментарі журналу “Український юрист”, відповідаючи на питання: які ігри допомагають їм тренувати власні здібності та реалізувати лідерські амбіції?

Posted in ЗМІ ПРО НАС
Європейські стандарти L.I.Group

Зовнішньополітичний вектор України, який є вже майже остаточно визначеним, змусив українські юридичні фірми серйозно замислитися над своїм європейським майбутнім, адже найспритнішим вдасться отримати не лише перспективних клієнтів, а й місце на європейському ринку. На таке місце претендує і досить молода,

Posted in ЗМІ ПРО НАС