ЮК L.I. GROUP та її Старший Партнер отримали нагороди від Асоціації правників України

17 листопада, відбувся «III Форум з конкурсного права АПУ. Стягнення. Реструктуризація. Банкрутство», на якому ЮК L.I.GROUP виступила у якості Професійного партнера заходу. Старші Партнери компанії, адвокати Микола КОВАЛЬЧУК та Артур МЕГЕРЯ, у колі інших учасників Форуму прийняли активну участь в обговоренні нагальної правової проблематики.

AM

Адвокат Артур МЕГЕРЯ виступив перед присутніми з доповіддю, що висвітлювала питання конфлікту інтересів та участі зацікавлених осіб у процесах банкрутства.  Зокрема,  навів непоодинокі приклади участі арбітражних керуючих у різних схемах банкрутства, озвучв критерії, за якими суд найчастіше відносить арбітражних керуючих до зацікавлених осіб, відзначаючи непоодинокі випадки обвинувачення їх подібних діях. А також висловив необхідність встановлення єдиної судової практики в Законі про банкрутство, яка має містити вичерпний перелік підстав, за якими арбітражні керуючі вважаються зацікавленими особами, а також визначати чітке поняття конфлікту інтересів.

Адвокат, Старший Партнер ЮК L.I.GROUP Микола КОВАЛЬЧУК став модератором третьої сесії Форуму, що була присвячена бізнесу на проблемних активах, виступив у ролі арбітра та ведучим у гострих дискусіях між учасниками.

Завершаючим акордом Форуму стало інтерактивне голосування, під час якого учасники обирали лідерів у практиці банкрутства. Несподіванними та приємнними стали результати цього голосування, за підсумками якого нагороди «Визнання року» в номінації «Юридична фірма» отримала ЮК L.I.GROUP, а в номінації «Арбітражний керуючий» нагорду отримав Старший Партнер компанії Артур МЕГЕРЯ.

 

Posted in Новини