Кар’єра з L.I.Group

Ми пропонуємо цікаву роботу як молодим, так і досвідченим фахівцям у сфері юриспруденції:

– тим, хто сповнений життєвої енергії та завжди впевнено йде до поставленої мети;

– тим, хто прагне побудувати успішну кар’єру та щодня мати надійну підтримку авторитетних та висококваліфікованих колег;

– тим, хто не звик жити «в рамках» і бажає самостійно планувати власний робочий графік; – тим, хто хоче отримувати частину прибутку компанії, а не розраховувати щомісяця на банальну зарплатню.

З L.I.Group Ви маєте чудову нагоду самостійно побудувати успішну кар’єру юриста! Задля цього ми розробили унікальну методику просування співробітників Компанії по кар’єрній драбині – від правового консультанта до партнера Компанії.

Правовий консультант – початкова сходинка на шляху до успіху, оскільки саме тут Ви маєте нагоду не лише здобути безцінний досвід реальної роботи з клієнтами, але й отримати частину чистого прибутку Компанії.

Управляючий юрист – наступний рівень професійного та фінансового зростання, оскільки саме тут Ви можете стати ефективним керівником та сформувати потужний портфель клієнтів, а значить отримати більш суттєвий прибуток.

Партнер Компанії входить до складу топ-менеджменту Компанії, тобто, по суті, є її Віце-президентом, а значить здійснює переважно управлінські функції та отримує значну грошову винагороду та професійне визнання.

Отже, ми не просто надаємо Вам можливість працювати у авторитетній юридичній компанії, але й створюємо усі передумови для Вашого самовдосконалення та досягнення блискучого успіху у сфері юриспруденції!

Якщо Вас зацікавила пропозиція компанії L.I.Group, просимо звернутися за адресою: 01133, Україна, м. Київ, вул. Євгена Коновальця (Щорса), 36-Д, оф. 4-Г для проходження співбесіди або написати нам.