Практика у сфері податкових спорів

Податок обовязковий, індивідуально безоплатний платіж, що стягується органами державної влади різних рівнів з юридичних осіб і фізичних осіб з метою фінансового забезпечення діяльності держави й (або) муніципальних утворень.

Тобто, податки – це основний дохід держави. При цьому, коли з платником податків виникає спір, то фіскальні органи часто вдаються не тільки до явних порушень закону, але й до бездіяльності.

Однак, в процесі ведення господарської діяльності неминучі контакти з фіскальними органами. У результаті такої взаємодії нерідко виникають конфліктні ситуації через перевищення представниками фіскальних органів своїх повноважень, і як наслідок виникають податкові спори. Ситуації, що виникають у податкових правовідносинах між юридичними особами (або підприємцями) і державою, все частіше призводять до податкових спорів в суді.

Таким чином, захист прав і законних інтересів платників податків в податкових спорах, є невід’ємним атрибутом ведення бізнесу в Україні.

Таким чином, правильний податковий облік та ефективне податкове планування відіграють одну з ключових ролей в успішності будь-якого бізнесу. Здійснюючи діяльність в умовах непростого, суперечливого й динамічно мінливого законодавства України, дуже важливо бути завжди в курсі податкових нововведень, останньої практики тлумачення та застосування податкових норм, а також можливостей податкової оптимізації.

Щоб захистити своє майно, доходи та не стати суб`єктом адміністративного переслідування,  слід послідовно відстоювати власні права.

До Вашої уваги, юристами L.I.Group надаються наступні послуги:

  • Консультування щодо оподаткування фізичних та юридичних осіб;
  • Підготовка юридичного висновку з питань оподаткування;
  • Представництво інтересів клієнта в органах державної фіскальної служби;
  • Супровід перевірок контролюючих органів та оскарження їх незаконних дій до вищестоящих органів;
  • Досудове врегулювання конфліктів: офіційне листування, запити, звернення, скарги.
  • Оскарження податкових повідомлень-рішень, дій посадових осіб в судовому порядку;
  • Розробка всіх процесуальних документів (позовної заяви, апеляційної та касаційної скарги, відзиву або заперечення на позовну заяву) та інших документів правового характеру.
  • Представництво інтересів клієнта на стадії виконавчого провадження.
  • Повернення помилково сплачених або незаконно стягнених сум податків;
  • Аналіз і перевірка документів при укладенні договорів, з метою виявлення та мінімізації можливих податкових ризиків.
Posted in Практики