Вирішення судових спорів

Наша Компанія має багаторічний та успішний досвід представлення інтересів клієнтів в господарських, цивільних та адміністративних справах. Юристи забезпечують ефективний юридичний супровід судових справ в першій, апеляційній та в касаційній інстанції.

ЮК “L.I.Group” успішно представляє інтереси найбільших банків України з питань стягнення заборгованості, звернення стягнення на предмет іпотеки, визнання права власності та захищає інтереси банків проти визнання кредитних та іпотечних договорів недійсними. Окрім того, юристи ЮК “L.I.Group” мають спеціальні знання щодо супроводження процедур банкрутств. Результатом чого завжди є погашення вимог кредиторів. Сьогодні ми супроводжуємо справи про стягнення заборгованості для банків на суму понад 1 мільярд гривень.

Наша компанія здійснює захист підприємств проти рейдерських захоплень. Вірно обрана стратегія та вдала правова позиція дозволяють досягати позитивного результату, навіть, у безнадійних справах.

Наша Компанія дорожить своїми Клієнтами та завжди налаштована на досягнення позитивного результату.

ЮК “L.I.Group” відрізняється від інших юридичних компаній тим, що оплата послуг здійснюється клієнтами тільки за умови досягнення позитивного результату, тобто оплата відбувається за принципом “successfee“.